Potrzebujesz pomocy z usługą bankowości elektronicznej, zadzwoń:
(+48) 800 888 888 dla połączeń krajowych, połączenie bezpłatne lub (+48) 61 647 28 46 dla połączeń komórkowych oraz z zagranicy (opłata za połączenie zgodnie z taryfą danego operatora).
Call Center dostępne w dni robocze 8:00 - 22:00.Otrzymane nagrody i wyróżnienia Banku:
W XXX edycji za sukces rynkowy firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia organizowanej pod honorowym patronatem wicemarszałka sejmu RP Ewy Kierzkowskiej Bankowi przedłużono licencję "Orzeł Agrobiznesu".

W XXVI edycji za sukces rynkowy firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia organizowanej pod honorowym patronatem wicemarszałka sejmu RP Jarosława Kalinowskiego Bank otrzymał nagrodę "Orzeł Agrobiznesu 2009".

Bank w 2007 roku został laureatem VIII edycji Rankingu na "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce" i zajął I miejsce w grupie bilansowej do 25 mln złotych.

W 2006 roku Bank otrzymał dyplom i wyróżnienie w I edycji "Gepardy Biznesu" w kategorii najdynamiczniejszy bank spółdzielczy.

Bank w 2005 roku zdobył Godło Promocyjne Powiatu Złotowskiego "Złoty Herb".

W 2004 roku Bank znalazł się w gronie banków nagrodzonych przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i otrzymał wyróżnienie i statuetkę za działalność na rzecz lokalnych społeczności.

Za wysoką jakość swych usług oraz działalność na rzecz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw Bank został uhonorowany w 2002 roku godłem promocyjnym "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców".

Bank zajął 14 miejsce w rankingu Polskich Banków Spółdzielczych w kategorii "Działalność usługowa na rzecz rolnictwa".

W 2005 roku Prezes NBP Leszek Balcerowicz nadał odznakę honorową "Za Zasługi dla Bankowości Rzeczpospolitej Polskiej" Prezesowi Banku Norbertowi Klimkowi.

W 2007 roku Krajowy Związek Banków Spółdzielczych odznaczył Złotym Krzyżem "Za Zasługi w Rozwoju Spółdzielczości Bankowej Im. Ks. Piotra Wawrzyniaka" Prezesa Banku Norberta Klimka.